Skip to content

Оливи для скутерів

ELF розробила спеціальну лінійку мастильних матеріалів для скутерів. В нижчезазначеному списку Ви знайдете найкращу моторну оливу для Вашого скутера (з 2-тактним або 4-тактним двигуном)

Олива для 2-тактних двигунів

SCOOTER² STREET MAX

SCOOTER 2 STREET MAX

Мастильний матеріал для 2-тактних двигунів, використовуваних на скутерах. Ця високого класу олива була сформульована для вимогливих користувачів, які шукають оптимального виходу і захисту двигуна.
SCOOTER² STREET

SCOOTER 2 STREET

Мастильний матеріал, підсилений вибраними оливами на синтетичній основі. Його формула ідеально підходить для використання в усіх 2-тактних двигунах для скутерів і мопедів. Цей продукт є якісним компромісом завдяки технології анти-відкладень і зменшення викидів в його формулі.
SCOOTER² SELF MIX

SCOOTER 2 SELF MIX

Мастильний матеріал на базі мінеральних олив. Його формула ідеально підходить для використання у всіх 2-тактних двигунах для скутерів і мопедів. Цей продукт є якісним компромісом завдяки технології анти-відкладень і зменшення викидів.

Олива для 4-тактних двигунів

SCOOTER4 MAXI CITY 5W-40

SCOOTER 4 MAXI CITY 5W-40

Олива, виготовлена за синтетичною технологією, розроблена для найостанніших 4-тактних двигунів скутерів. Зниження витрати пального і збільшення інтервалів заміни оливи. Легкий «холодний» старт, велика гнучкість і теплова стійкість.
SCOOTER4 CITY 10W-40

SCOOTER 4 CITY 10W-40

Специфічний мастильний матеріал для скутерів, посилений синтетичними базовими оливами. Його протизносна формула гарантує оптимальний захист двигуна, а також комфорт водіння для скутерів з 4-тактним двигуном.