Skip to content

Партнерство ELF і DGR

THE ELF DGR PARTNERSHIP

 

ELF, бренд групи Total, пишається бути офіційним спонсором мотопробігу The Distinguished Gentleman's Ride (DGR), який у 2018 році залучив понад 115 тисяч ентузіастів на класичних вінтажних мотоциклах в 648 містах більш ніж 100 країн по всьому світу.

 

 

Що таке DGR?

Мотопробіг The Distinguished Gentleman's Ride (The DGR) бере свій початок у 2012 році в Сіднеї, Австралія. Його засновник — Марк Хавва — пристрасний мотофанат. Він вирішив організувати тематичні перегони, які розвіють негативний стереотипний образ чоловіка на мотоциклі, і водночас об'єднають спільноти мотоциклістів. Ця ідея виникла у Марка, коли він побачив фотографію актора Джона Хемма (Дон Дрейпер з серіалу «Божевільні»), який сидить в шикарному костюмі на класичному байку.

 

The Distinguished Gentleman's Ride

 

Щоб втілити ідею, Марк Хавва ініціював щорічний захід, де всі охочі могли б демонструвати свої вміння і хизуватися класичними мотоциклами, зробленими за індивідуальним замовленням. Кілька років по тому асоціація, побачивши зростання аудиторії, вирішила надати етичний сенс розважальному пробігу і зібрати кошти для партнерського Фонду Movember, який активно займається питаннями раку і психічного здоров'я. У 2018 році під час мотопробігу The Distinguished Gentleman's Ride вдалося зібрати понад 6 мільйонів доларів, які були передані Фонду. 

 

The Distinguished Gentleman's Ride

 

Як взяти участь в DGR?

Жінки і чоловіки, які їздять на класичних і вінтажних мотоциклах всіх типів (включаючи Café Racer, Brat Styled, Chopper, Scrambler і Classic Scooter), можуть брати участь в DGR 2019. Для водіїв встановлений дрес-код dashing and dapper — яскравий і елегантний. Після реєстрації на сайті www.gentlemansride.com потрібно обрати місто пробігу і команду, для якої ви хочете зібрати кошти. Після цього ви станете учасником Distinguished Gentleman Ride.

Як виробник високоякісних мастильних матеріалів ELF вирішив приєднатися до пробігу. Учасники з усього світу можуть отримати задоволення і незвичайний досвід, збираючи при цьому кошти для фандрейзингової команди ELF. Той, хто збере найбільше грошей, отримає шанс виграти фотоапарат і на рік і стати амбасадором ELF! При цьому найактивніші в зборі коштів компанії зможуть також виграти цінні призи, серед яких — мотоцикл преміум-класу.

 

Distinguished Gentleman's Ride

 

Як залучений ELF?

ELF — культовий бренд з легендарною історією, покликаний задовольнити потреби мотоциклістів і принести в повсякденне життя гонщиків пристрасть і емоції. Спираючись на свою філософію, ELF пропонує ексклюзивний асортимент мастильних матеріалів, спеціально розроблених для мотоциклів і моторолерів: ELF MOTO. Маючи неповторний спадок, ELF Lubricants розділяє пристрасть до мотоциклів, дає кожному водію впевненість та розширює можливості під час їзди.

«З новим асортиментом мастильних матеріалів ELF ми готові підтримати всі гідні ініціативи, які просувають наші цінності і показують якість наших продуктів, — каже Матьє Соула, віцепрезидент напрямку мастильних матеріалів Total Lubricants. — Distinguished Gentleman's Ride — це велика подія, яка привертає десятки тисяч палких прихильників мототехніки. І для нас це чудова можливість бути поруч з нашими клієнтами на заході, присвяченому ентузіазму і любові до механіки».

 

Distinguished Gentleman's Ride 2019

 

«Ми дуже раді і горді, що такий бренд, як ELF, стане партнером Distinguished Gentleman's Ride 2019, — прокоментував Марк Хавва, засновник DGR. — Наш пробіг, який приверне 125 000 учасників з 700 міст світу в цьому році, — це не просто свято свободи і веселощів. Це також можливість підтримати людей. Ми хотіли б висловити щиру подяку ELF за участь в цьому унікальному заході, який досяг неймовірного рівня за кількістю учасників всього за 7 років».

ELF і The Distinguished Gentleman's Ride можна буде спостерігати в 30 містах по всьому світу в 2019 році. Спонсори привітають учасників і шанувальників та дадуть їм можливість стати володарями престижних призів: однієї з 30 камер, а для 20 найщедріших в плані пожертвувань — шкіряні байкерські куртки французького виробництва.

 

Distinguished Gentleman's Ride 2019

 

Кобрендинговий мерчендайзинг

Дотримуючись своєї філософії чудової якості, в 2019 році ELF відкрив торговий підрозділ, де продаються поло, куртки та кепки. Вся продукція 100% місцевого виробництва Франції. Широкий асортимент високоякісних товарів може задовольнити найвимогливіших клієнтів.

Нове партнерство ELF x DGR стало гарним приводом для розвитку цього напрямку. У результаті запущена нова лінійка продукції, що включає брелоки для ключів, кепки і обмежену серію демісезонних курток (серійний номер куртки зазначений усередині!). Додаткову інформацію шукайте на www.myelfstore.com.

 

The Distinguished Gentleman's Ride

 

Крім того, ELF у співпраці з The Distinguished Gentleman's Ride, запропонує широкий асортимент одягу та аксесуарів, які відображають історію бренду. Частина зібраних коштів буде передана асоціації та Фонду Movember.

Для отримання додаткової інформації про DGR, будь ласка, натисніть тут.

 

The Distinguished Gentleman's Ride

 

Ми сподіваємося зустріти вас 29 вересня 2019 року, де б ви не були! А поки запрошуємо стежити за нами в Instagram @elflubricants.