Skip to content

09/10/2014 News

Total і Renault зміцнюють своє глобальне партнерство з метою обслуговування автомобілістів

Total і Renault підписали угоду на нове глобальне 5-річне партнерство.

Дві французькі компанії розширюють свою угоду про співробітництво в галузі досліджень і розробок, комерційних відносин з післяпродажною мережею Renault і мотоспорту за допомогою Формули-1 і WSR (Світової серії Renault).

Це партнерство між четвертим найбільшим в світі виробником автомобілів і одну з найбільших енергетичних компаній в світі, зміцнює тісну технічну співпрацю, яка існує між цими двома групами, що обслуговують клієнтів Renault в майже 130 країнах. Альянс дозволяє Total та Renault зміцнити свою міжнародну присутність і продовжувати розвивати якість продуктів й послуг, які повністю адаптують до потреб водіїв.

В рамках угоди, Total нещодавно співпрацювала з Renault у розробці нової лінійки надзвичайно високоефективних кобрендових мастильних матеріалів для того, щоб ідеально відповідати технічним специфікаціям конструктора і покращити енергоефективність своїх транспортних засобів та рівень викидів CO2. Ця лінійка буде рекомендуватися і продаватися по всій глобальній мережі агентів і дилерів Renault.

Завдяки цьому відновленому партнерству, Renault і Total невдовзі перетнуть п’ятдесятирічний рубіж партнерства, побудованого на спільних технологічних успіхах, таких як у Формулі-1. Завдяки пальному і мастильним матеріалам від Total Group, команда Renault F1 виграла 168 Гран-прі, 11 чемпіонатів серед конструкторів і 10 чемпіонатів серед водіїв.

Total - це одна з найбільших енергетичних груп у світі, з діяльністю в більш ніж 130 країнах світу. Вона також є лідером в галузі хімічної промисловості. Її 97000 співробітників застосовують свої знання в роботі у кожній частині галузі, включаючи пошук і видобуток нафти та природного газу, переробку і збут, нові джерела енергії, торгівлю та хімічну промисловість.