Skip to content

05/05/2021 News

Команда Alpine Elf Matmut оголосила партнерів чемпіонату світу FIA WEC

Команда Alpine Elf Matmut оголосила партнерів чемпіонату світу FIA WEC

Через сорок три роки після повної перемоги команди Alpine A442b (нині Alpine Elf Matmut) в перегонах «24 години Ле-Мана» Alpine повертається у вищу категорію перегонів на витривалість. 

Чемпіон світу FIA WEC LMP2 у 2016 й 2019 роках та триразовий переможець 24 годин Ле-Мана, команда ALPINE ELF MATMUT приєднається до чемпіонату 2021 року в категорії гіперкарів. Команда не ставить перед собою занадто амбітних цілей, але все одно обов'язково здивує глядачів. 

Відома на весь світ бельгійська траса є однією з найвимогливіших і найцінніших на планеті. Перепади висоти та технічно складні кути дають змогу продемонструвати стиль їзди та якість технічного обслуговування авто. А непередбачувані погодні умови, починаючи від літньої спеки і закінчуючи сильними снігопадами, роблять ці перегони дійсно видовищними. 

Після зимової підготовки Alpine випустить Alpine A480 — автомобіль на базі шасі Oreca, оснащений 4,5-літровим V8 від Gibson Technology та шинами Michelin, відповідно до правил категорії Hypercar.

Команді Alpine Elf Matmut необхідно вдосконалити власні знання про свій новий автомобіль A480, щоб продемонструвати найкращі результати при поверненні до категорії найвищих польотів. Тут Alpine може розраховувати на неоціненний досвід своєї команди — Ніколаса Лапієра, Андре Неграо та Матьє Ваксів'єра. Саме вони захищатимуть альпійські кольори у найважливіших перегонах року «24 години Ле-Мана».