Skip to content

Якщо двигун - це серце Вашого автомобіля, то олива для механічної трансмісії – його хребет.

Рідини для механічних трансмісій ELF (MTF) спеціально розроблені для задоволення найжорсткіших вимог, що дозволяє бути впевненим у тому, що вся міць Вашого двигуна передається на дорогу.

На основі знань, отриманих більш ніж за 45 років партнерства з фахівцями у сфері MTF, інженери-дослідники в науково-дослідному центрі міста Солез, Франція розробляють рідини для механічних трансмісій ELF.

Завдяки проведенню різноманітних лабораторних досліджень, наші рідини для механічних трансмісій  розробляються так, щоб відповідати потребам найбільших автовиробників і Вашим очікуванням. Дізнайтеся  про найкращий мастильний матеріал, адаптований до Ваших потреб (механічна коробка передач, мости…).

Натисніть на обрану оливу, щоб дізнатися більше про її основні переваги:

TRANSELF NFJ 75W-80

TRANSELF NFJ 75W-80

Мастильний матеріал за синтетичною технологією з екстримально високим тиском для механічних коробок передач з дуже великою потребою оливи.
TRANSELF SYN FE 75W-90

TRANSELF SYN FE 75W-90

Дуже високопродуктивний мастильний матеріал підходить для бензинових і дизельних двигунів вантажних автомобілів, автобусів і важких професійних транспортних засобів. Адаптовано до найбільш важких умов: транспорт, муніципальна техніка. Відмінні характеристики захисту від зносу і корозії.
TRANSELF NFP 75W-80

TRANSELF NFP 75W-80

Мастильний матеріал з SHP (Super High Performance – супер висока продуктивність) з екстримальним тиском, для важконавантажених передач.
TRANSELF SYN FE 75W-140

TRANSELF SYN FE 75W-140

Дуже високопродуктивний синтетичний мастильний матеріал для осей і редукторів. Підходить для важко навантажених передач.
TRANSELF UNIVERSAL FE 80W-90

TRANSELF UNIVERSAL FE 80W-90

Мастильний матеріал для вузлів редукторів (коробок передач, мостів і роздавальних коробок). Підходить для всіх зборок передач, якщо потрібна олива API MT-1, API GL-4 або API GL-5.
Performance PolytrafFic 10W-40

TRANSELF LD 75W-80

Напівсинтетичний мастильний матеріал для синхронізованих і несинхронізованих механічних коробок передач. Особливо рекомендується для важких транспортних засобів і автобусів, оснащених механічними коробками передач ZF.
Performance PolytrafFic 10W-40

TRANSELF LC 75W-85

Suitable for KIA, Nissan, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki, Daewoo, Daihatsu
TRANSELF TYPE B 80W-90, 85W-140, 90

TRANSELF TYPE B 80W-90, 85W-140, 90

100% синтетична олива, яка гарантує оптимальний захист двигуна та видатну надійність і підтримує роботу двигуна під час тривалого важкого навантаження. Це ідеальний продукт для тривалих і середніх подій: ралі, ралі на витривалість, ралі-рейд.
TRANSELF EP 80W, 80W-90

TRANSELF EP 80W, 80W-90

Мастильний матеріал для вузлів редукторів (коробок передач, мостів і роздавальних коробок передач). Підходить для всіх зборок коробок передач, якщо виробник вимагає оливу типу API GL-4.