ELF і спорт

Участь і пристрасть ELF до гонок і автоспорту розпочалась з 1967 року, завдяки нашому партнерству з Moto GP та іншими гоночними командами, ELF завоювала світову репутацію.

Завдяки спеціально розробленим мастильним матеріалам, гоночні комнади, що співпрацюють з ELF, застосовують останні технологічні інновації, розроблені в наших лабораторіях.

Для задоволення специфічних вимог конкуренції високого рівня, команди інженерів і техніків Total Additives and Special Fuels розроблюють мастильні матеріали для отримання конкурентоспроможного продукту з кращою продуктивністю.  Завдяки чому ELF є еталоном в світі автоспорту. 

У партнерстві з науково-дослідним центром Солезе у Франції і виробничо-інженерною командою Total Lubrifiants, Total Additives and Special Fuels розробляє і продає повний асортимент мастильних матеріалів ELF HTX у всьому світі.

Мета полягає в тому, щоб підвищити ефективність двигунів: коли дослідження і розробки прокладають шлях до перемог!!

Автоспорт: рубіж на шляху до досконалості

У змаганнях має значення кожний окремий елемент, здатний привести до перемоги. Вони всі є предметами дуже глибокого дослідження: двигун, шини, шасі, але і мастильні матеріали є ключовими компонентами для нормального функціонування двигуна.

Вже багато років, TOTAL створює  партнерські відносини з гоночними командами для створення спеціально розроблених мастильних матеріалів для перегонів та використання досвіду наднавантажень для отримання найкращих продуктів для всіх транспортних засобів.

Ексклюзивні продукти створюються в рамках конфіденційності! Наші інженери постійно шукають різні інновації та технічні рішення, таким чином TOTAL завжди покращує свої мастильні матеріали і підтримує передові технології афілійованих автовиробників.

11/122014
total-motorsport-dakar.jpg

Elf на Dakar

Гонщики-амотори, які не можуть розраховувати на особисту технічну підтримку, в черговий раз в центрі уваги, завдяки вже традиційній Elf Moto Trophy

11/122014
f1.jpg

Elf на WSR

ELF підтримує партнерські відносини протягом 10 років з Renault Sport Technologies і має дуже тісні взаємовідносини на технічному, спортивному та комерційному рівнях як офіційний постачальник мастильних матеріалів для всіх транспортних засобів.

03/112014
wsbk-wss-kawasaki.jpg

Elf на WSBK та WSS

Ми приймаємо участь в WSBK (Чемпіонат світу з супербайку) з нашою гоночною командою Kawasaki (Provec)

11/032014
elf_and_moto.jpg

Elf на Moto 2

Клас Moto2, створений в 2010 році, з метою замінити клас 2-тактних двигунів

02/022014
dhrezpix4aeqkkb.jpg

Elf на Moto 3

Ця гонка призначена для 250 куб.см. 4-тактних байків з лімітом ваги 65 кг з урахуванням пального.

11/122013
le_mans_essais.jpg

Elf на змаганнях на витривалість

Кредо Європейської серії Ле-Ман – це командний дух разом із продуктивністю на великі дистанції, що втілюється в гонці «24-годинний Ле-Ман».

11/032013
motogp-elf.jpg

Elf на Moto GP

MotoGP збирає найкращих гонщиків в світі, оскільки вважається змаганням вищого класу.