Skip to content

ELF і спорт

Участь і пристрасть ELF до гонок і автоспорту розпочалась з 1967 року, завдяки нашому партнерству з Moto GP та іншими гоночними командами, ELF завоювала світову репутацію.

Завдяки спеціально розробленим мастильним матеріалам, гоночні комнади, що співпрацюють з ELF, застосовують останні технологічні інновації, розроблені в наших лабораторіях.

Для задоволення специфічних вимог конкуренції високого рівня, команди інженерів і техніків Total Additives and Special Fuels розроблюють мастильні матеріали для отримання конкурентоспроможного продукту з кращою продуктивністю.  Завдяки чому ELF є еталоном в світі автоспорту. 

У партнерстві з науково-дослідним центром Солезе у Франції і виробничо-інженерною командою Total Lubrifiants, Total Additives and Special Fuels розробляє і продає повний асортимент мастильних матеріалів ELF HTX у всьому світі.

Мета полягає в тому, щоб підвищити ефективність двигунів: коли дослідження і розробки прокладають шлях до перемог!!

Автоспорт: рубіж на шляху до досконалості

У змаганнях має значення кожний окремий елемент, здатний привести до перемоги. Вони всі є предметами дуже глибокого дослідження: двигун, шини, шасі, але і мастильні матеріали є ключовими компонентами для нормального функціонування двигуна.

Вже багато років, TOTAL створює  партнерські відносини з гоночними командами для створення спеціально розроблених мастильних матеріалів для перегонів та використання досвіду наднавантажень для отримання найкращих продуктів для всіх транспортних засобів.

Ексклюзивні продукти створюються в рамках конфіденційності! Наші інженери постійно шукають різні інновації та технічні рішення, таким чином TOTAL завжди покращує свої мастильні матеріали і підтримує передові технології афілійованих автовиробників.