Skip to content

ELF і Brough Superior

Brough Superior

 

Перші мотоцикли Brough Superior створив у 1919 році Джордж Браф в англійському місті Ноттінгем. Завдяки приголомшливому вигляду, винятковій якості, дивовижній швидкості та надійності, мотоциклетна компанія швидко стала однією з найвідоміших у світі. 

Попри те, що виробництво зупинилося у 1944 році, безстрашні рекорди, неймовірна особистість Джорджа Брафа та підтримка мотоциклів Томасом Едвардом Лоуренсом (більш відомим як Лоуренс Аравійський) зробили Brough Superior найавторитетнішим та шанованим брендом у світі.

У 2008 році англієць Марк Упхем, відданий фанат Brough Superior, придбав бренд із мрією запустити компанію знову. У пошуках ідеального партнера для такого престижного проєкту, він познайомився з Тьєррі Генрієтом, власником  Boxer design у французькій Тулузі. Тьєррі, шанований дизайнер мотоциклів, перейнявся ентузіазмом Марка, і нова компанія почала формуватися.

У 2013 році на виставці у Мілані, Марк і Тьєррі презентували своє бачення нового SS100, найвідомішого мотоцикла Джорджа Брафа.Так розпочався новий етап в історії бренду Brough Superior.

Мотоцикли нової ери Brough Superior не могли використовувати звичайний двигун. Щоб розробити абсолютно новий двигун на замовлення спеціально для легендарного SS100, була обрана компанія Akira technologies із французького міста Байонна. 

 

 

Найсучасніші мастильні матеріали

Новий чотиритактний двигун DOHC 88° V-Twin на 997 куб.см з водяним охолодженням вимагав найкращих мастильних матеріалів у класі, які змогли б забезпечити плавний хід та максимальну надійність. Природно, що обидва партнери вирішили звернутись до ELF для постачання найкращого в класі моторного мастила.

Дослідження, інновації та конкуренція — це ДНК олив та мастил ELF. Продуктивність, енергоефективність та захист компонентів двигуна є відмінними ознаками продуктів, створених ELF Lubrifiants. Природне поєднання двох брендів швидко призвело до підписання угоди про співпрацю, і в листопаді 2016 року ELF стали ексклюзивним партнером з мастильних матеріалів для Brough Superior.

Brough Superior ELF — це повністю синтетична олива 10W-60.  Єдиний рекомендований мастильний матеріал для знаменитого двигуна Brough Superior, крім того ELF постачає всі необхідні рідини для кожного виробленого в Тулузі мотоцикла Brough Superior.

На честь байків, створених між 1919 і 1944 роками, Brough Superior і ELF вирішили випустити обмежену серію мастильних матеріалів для вінтажних і класичних мотоциклів.

Саме ця краща у своєму класі серія Brough Superior ELF для вінтажних мотоциклів рекомендується всім байкам, яким не підходять сучасні мастильні матеріали із високим вмістом миючих присадок.