Skip to content

11/12/2013 Подія

Elf на змаганнях на витривалість

le_mans_essais

Участь ELF в гонках (ELMS і Ле-Ман 24 години)

Кредо Європейської серії Ле-Ман – це командний дух разом із продуктивністю на великі дистанції, що втілюється в гонці «24-годинний Ле-Ман». Обов'язок ELMS - запропонувати учасникам повний сезон з гонками на кращих трасах в Європі, у кращій загальноєвропейській серії. Також, переможцям класів LMP2 і LMGTE буде запропоновано місце на стартовій решітці Ле-Ман 24 години, що дає додатковий, важливий аспект в чемпіонській гонці в цих двох категоріях.

Автомобілі, що змагаються в європейській серії Ле-Ман, діляться на дві основні категорії: прототипи і GT.

Кожна поділяється на дві категорії:

  • LMP2 (Le Mans Prototype 2): головний клас Європейської серії Ле-Ман. Шасі і двигун - вільний вибір, водії -  професіонали або аматори,
  • LMPC (Le Mans Prototype Challenge): формула, розроблена як частина системи кар’єрного росту для молодих і перспективних водіїв у сфері гонок на витривалість, в той самий час служить як  цінний інженерний вступ для водіїв і команд в прототипах Ле-Ман, так як має обмежену кількість виробників і постачальників,
  • GTE (Grand Touring Endurance): це набір правил, що підтримується Automobile Club de l’Ouest (ACO) для гоночних автомобілів класу «Grand Tourer», які використовуються в гонці «24-годинний Ле-Ман», та схожих серіях. Раніше цей клас називався GT2, коли він використовувався в «24-годинному Ле-Ман», щоб відрізнити ці автомобілі від більш швидких GT1 автомобілів,
  • GTC (Grand Touring Challenge): це нова категорія, яка прагне бути стартовим майданчиком для учасників, які змагаються в інших чемпіонатах GT, але також хочуть брати участь в гонках на витривалість.

Наша команда Signatech Alpine

Відома Alpine після нетерплячих очікувань повернулася в 2013 році в Сільверстоуні і Signatech-Alpine з наміром захопити  корону Європейської серії Ле-Ман 2013.

В програмі Signatech-Alpine знову  була проведена Європейська серія Ле-Ман2014, і команда взяла участь у 24 годинній гонці Ле-Ман 14-15 червня.

Тридцять п'ять років після виходу з автоспорту, вслід за перемогою в 1978 на гонці Ле-Ман 24 години з ELF, Alpine після довгих очікувань повернулася до кільцевих перегонів в 2013 році - і відразу ж здобула перемогу в Європейській серії Ле-Ман (ELMS).

Alpine прагне захистити своє звання цього сезону за допомогою амбітної програми, що включає підготовку команди до запуску нового «Berlinette of the 21st Century» (надійде в продаж в 2016 році).

Троє чоловіків керували автомобілем під час довгої 4-годдинних перегонів цього року ( чемпіон ELMS Нельсон Панчьятічі, до якого приєднався Пол-Лу Шатін (пілот Alpine’s «Junior» в 2013 році) і екс-пілот серії Formula Renault 3.5  Олівер Уебб).

Цього року кампанія, організована в рамках перегонів «24-годинного Ле-Ман», з ELMS (як її «основа»), повідомила про залучення нових партнерів, таких як ELF, (історичний партнер бренду Alpine).