Skip to content

11/12/2014 Подія

Elf на Dakar

ELF

Маршрут Dakar в 2015 році

В Аргентині, Чилі та Болівії, водії і команди Dakar 2015 відкриють (або згадають) витонченість, а також різкість позашляхових перегонів у чистому вигляді.

Легкові та вантажні автомобілі, які не брали участь у марафонських етапах з 2005 року, матимуть право прийняти участь цьому році. І кілька нових функцій, які були додані: різні дні відпочинку, зміна загального темпу ралі.

ELF MOTO TROPHY

Гонщики-амотори, які не можуть розраховувати на особисту технічну підтримку, в черговий раз в центрі уваги, завдяки вже традиційній Elf Moto Trophy, яка з моменту свого випуску в 2003 році, стала невід'ємною частиною перегонів. Концепція -  в обмін на зобов'язання носити кольори Elf, учасники мають безліч переваг.

На кожному бівуаці вони можуть отримати консультацію і допомогу в нашій технічній зоні, де команда залишає в їх розпорядженні інструменти, аксесуари і повний асортимент продукції, спеціально адаптованої до умов ралі.

Команда CASTEU YAMAHA

Девід Кастеу не потребує представлення. Після двох років їзди на Sherco, 37-річний француз з Ніцци перейшов на Yamaha для свого десятого заїзду в Dakar. В 2010 році тільки перемога в Лімі додала додаткового шику вже вражаючому набору результатів колишньому переможцю Elf Trophy, другому в 2008 Dakar і 450 cc World Off-Road Rally Champion. Цього року його підтримкою в гонці буде 30-річний Олів'є Пейн, який приймає участь в Dakar вп’яте .

 

 

 

КОМАНДА MOTO від ELF

Філії Total в Південній Америці представлені командою Moto від Elf. Гонщики в цій команді - Лоран Лазар, Пабло Бусин і Едуардо Алан - мають значний досвід в гонках по бездоріжжю та Dakar.