Skip to content

Рідини для механічних трансмісій (МTF) легкових автомобілів

Якщо двигун - це серце Вашого автомобіля, то олива для механічної трансмісії – його хребет.

Рідини для механічних трансмісій ELF (MTF) спеціально розроблені для задоволення найжорсткіших вимог, що дозволяє бути впевненим у тому, що вся міць Вашого двигуна передається на дорогу.

На основі знань, отриманих більш ніж за 45 років партнерства з фахівцями у сфері MTF, інженери-дослідники в науково-дослідному центрі міста Солез, Франція розробляють рідини для механічних трансмісій ELF.

Завдяки проведенню різноманітних лабораторних досліджень, наші рідини для механічних трансмісій  розробляються так, щоб відповідати потребам найбільших автовиробників і Вашим очікуванням. Дізнайтеся  про найкращий мастильний матеріал, адаптований до Ваших потреб (механічна коробка передач, мости…).

Натисніть на обрану оливу, щоб дізнатися більше про її основні переваги:

TRANSELF SYN FE 75W-90

Очень высокопроизводительный смазочный материал подходит для бензиновых и дизельных двигателей грузовых автомобилей, автобусов и тяжелых профессиональных транспортных средств. Адаптировано к наиболее тяжелым условиям: транспорт, муниципальная техника. Отличительные характеристики защиты от износа и коррозии.

TRANSELF LD 75W-80

Полусинтетический смазочный материал для синхронизированных и несинхронизированных механических коробок передач. Особенно рекомендуется для тяжелых транспортных средств и автобусов, оснащенных механическими коробками передач ZF.

TRANSELF LC 75W-85

Suitable for KIA, Nissan, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki, Daewoo, Daihatsu

TRANSELF TYPE B 80W-90, 85W-140, 90

100% синтетическое масло, которое гарантирует оптимальную защиту двигателя и выдающуюся надежность и поддерживает работу двигателя во время длительной тяжелой нагрузки. Это идеальный продукт для длительных и средних событий: ралли, ралли на выносливость, ралли-рейд.