Масло для 4-тактных скутеров 5W40 уровня SL - ELF

SCOOTER 4 MAXI CITY 5W40

SCOOTER 4 MAXI CITY  5W40
Shadow

Олива для 4-тактних скутерів 5W40 рівня SL

ELF SCOOTER4 MAXI ГОРОД 5W-40 ефективна для використання при повному навантаженні (відкрита дорога) і для переривчастих подорожей (міські затори). ELF SCOOTER4 MAXI CITY 5W-40 сумісна з 4-тактними каталітичними нейтралізаторами. Потрібно дотримуватись інтервалів заміни оливи, рекомендованих конструкторами, і мінімальної в'язкості. Цей мастильний матеріал сумісний з пальним, що не містить свинцю.

ELF SCOOTER4 MAXI CITY 5W-40  - олива на синтетичній технології, яка забезпечує оптимальний рівень змащення і підтримує двигун і його середовище в чистоті. Цей всесезонний мастильний матеріал був розроблений з присадками для покращення індексу в'язкості. Сполуки згущують оливу при високих температурах і забезпечують більшу текучість при низьких температурах.

 

Специфікації
  • API SL

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie