Масло для 4-тактных скутеров (10W-40) уровня SJ - ELF

SCOOTER 4 CITY 10W-40

SCOOTER 4 CITY          10W-40
Shadow

Олива для 4-тактних скутерів (10W-40) рівня SJ

ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 підходить для їзди в місті (теплові удари) і в сільській місцевості. Ця олива сумісна з 4-тактними каталітичними нейтралізаторами. ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 - це синтетична базова олива посиленої дії, що забезпечує оптимальне змащення і підтримує двигун і його середовище в чистоті. Цей всесезонний мастильний матеріал було розроблено з присадками для покращення індексу в'язкості. Відповідні сполуки загущують оливу при високих температурах і забезпечують більшу текучість при низьких температурах.

ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 – це мастильний матеріал, який особливо підходить для захисту компонентів двигуна. Захисний шар оливи забезпечує захист і більшу потужність, змащуючи навіть на високих швидкостях, покращуючи комфорт водіння і знижуючи механічний шум. Стійкі плівки оливи захищають металеві частини, що контактують.

 

Специфікації
  • API SJ

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie