MOTO 4 CRUISE 20W-50

MOTO 4 CRUISE    20W-50
Shadow

Олива для 4-тактних мотоциклів 20W50 рівня SH

ELF MOTO4 CRUISE 20W-50 повністю сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Потрібно притримуватись інтервалів заміни оливи, рекомендованих виробником, і необхідної мінімальної в'язкості. Цей мастильний матеріал сумісний з пальним, що не містить свинцю. Захищає і змащує всі стандартні двигуни. Підходить для будь-якого щоденного використання в міських і сільських умовах.

ELF MOTO4 CRUISE 20W-50  - це олива для 4-тактних двигунів, розроблена за допомогою вибраних мінеральних основ, щоб зберігати двигун в чистоті. Цей мастильний матеріал призначений для використання в межах різноманітного діапазону температур. В'язкість ELF MOTO4 CRUISE 20W-50 контролює широкі коливання температури і забезпечує чудове змащення  двигуна.

 

Специфікації
  • API SH/ JASO MA2

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie