Технічне навчання в сфері олив

Technical oil training  

Навчання - це інструмент, який дозволяє користувачам мастильних матеріалів в повній мірі скористатися досягненнями в області високих технологій, досвіду і ноу-хау, розробленими TOTAL Lubricants.

Затвердження TOTAL Lubricants, як навчальної організації (№ 11 92147 24 92), є гарантією якості й означає, що ці інвестиції можуть бути вкладені в навчальний бюджет Вашої компанії. Всі наші навчальні модулі викладають інженери з продажу, які знаходяться в постійному контакті з клієнтами:

Мастильні матеріали та знання про них

Все про мастильні матеріали: від розробки до використання.

Синергія для торгових точок

Як оптимізувати управління торговими точками і збільшити продажі: прийом клієнтів, проектування виробничих приміщень та магазинів, крос-функціональна продукція (гальмівні рідини і охолоджуючі рідини, шини, лампочки і фари...) 

Рекомендації щодо мастильних матеріалів

Запропонуйте своїм клієнтам мастильні матеріали, які допоможуть їм знизити витрату пального, збільшити інтервали заміни масла, оптимізувати інвентаризацію, і знизити знос техніки.

Безпечність оливи і навколишнє середовище

Поради та знання про зберігання, використання і поширення мастильних матеріалів, розуміння етикеток, відновлення відпрацьованих олив, технічні паспорти та паспорти безпеки, оливи для еко-автомобілів і т.д.

Інструменти та послуги 

Як використовувати різні інструменти і послуги, що пропонує Total Lubricants, від аналізу оливи до управління мастильними матеріалами, програмного забезпечення для мастильних матеріалів, управління автопарком і т.д.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie