Наш інструмент-помічник Lubconsult

oil service, lubconsult recommandation tool - ELF  

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ LUBCONSULT:

Наш інструмент-помічник Lubconsult - це сайт з безпечним доступом, розроблений здопомогою потужних баз даних, що дозволяє вам:

 • користуватися рекомендаціями найбільшої глобальної бази даних мастильних матеріалів для всіх сегментів автомобільного ринку (легкові автомобілі, сільськогосподарська техніка та техніка для комунальних послуг, вантажівки і автобуси, мотоцикли).

Наші дані оновлює 4 рази на рік постачальник бази даних.

 • Отримати спеціалізовані дані:
  1/ Наші рекомендації відповідають місцевим обмеженням: наприклад, клас і в'язкість адаптовані до місцевих умов (температура, важкі робочі умови).
  2/ Експертні знання в рекомендаціях щодо вантажних автомобілів та сільськогосподарської техніки.
 • Економити час:

  З Lubconsult ви отримаєте список рекомендованих мастильних матеріалів для відповідної моделі автомобіля протягом декількох секунд.
 • Заощаджувати:

  Заснована на особливостях вашої діяльності, регулярно оновлювана потужна база даних допомагає зробити раціональне рішення, рекомендуючи вам мінімальну кількість продуктів (оскільки деякі посилання можуть враховувати декілька вимог).
 • Спростити управління мастильними матеріалами
  Наші рекомендації призначені для конкретних транспортних засобів і адаптовані до Ваших потреб (умови експлуатації, економія пального, зменшення викидів забруднюючих речовин).

ОСНОВНІ КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ НАШОГО LUBCONSULT:

1/ Найбільша глобальна база даних мастильних матеріалів на ринку.

2/ Експертні знання в рекомендаціях щодо вантажних автомобілів та сільськогосподарської техніки.

3/ «Все в 1»:

 • раціоналізація продукції
 • аккаунт охоплює всі супутні транспортні засоби клієнта

4/ Онлайн - доступ з приватним логіном і паролем

Ви будете мати безпечний доступ за допомогою ID користувача і пароля. Інформація доступна на восьми мовах: французькою, англійською, німецькою, іспанською, голландською, італійською, датською та португальською.

Зверніться до нашого місцевого офісу для демонстрації Lubconsult.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie