Elf і Dacia

Elf і Dacia

  партнерство ELF і Dacia

EF - ексклюзивний партнер Dacia

ELF є єдиним брендом спеціально розроблених мастильних матеріалів для Dacia, рекомендованих для обслуговування Вашого автомобіля.

Продукція ELF отримує схвалення після багатьох жорстких тестів, що сприяє продовженню терміну служби і надійності  двигуна Dacia. Це унікальне партнерство між ELF і Dacia дозволяє відправитися в дорогу з повною упевненістю. 

Partnership_Dacia_Logos

Серія мастильних матеріалів ELF: зроблена на замовлення індивідуально для кожного автомобілю DACIA

Серія мастильних матеріалів ELF постійно розвивається в координації з технічними командами RENAULT для того, щоб пропонувати реальну користь для автомобілів з самого першого кілометра.

Наші мастильні матеріали повинні пройти багато випробувань серед найбільш важких випробувань в автомобільній промисловості, для того, щоб отримати схвалення від RENAULT, а потім виготовлятися відповідно до норм якості автовиробника.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie