Elf на WSR (Світова серія Renault)

wsr2

wsr1

ELF підтримує партнерські відносини протягом 10 років з Renault Sport Technologies і має дуже тісні взаємовідносини на технічному, спортивному та комерційному рівнях як офіційний постачальник мастильних матеріалів для всіх транспортних засобів.

В середньому, кожного разу більше 100 тисяч глядачів спостерігають за тим, як молоді водії змагаються за звання в трьох міжнародних категоріях: Formula Renault 3.5 Series, Eurocup Formula Renault 2.0, and Eurocup Clio.

Всі прагнуть побудувати серйозну кар'єру в автоспорті.

Це змагання – одна з тих «високих» доріг, яка робить небагатьох щасливчиків пілотами Формули 1. Гонка зібрала таких відомих гонщиків, як: Себастьян Феттель, Даніель Ріккардо або Жан-Ерік Вернь.

Міжнародний розвиток графіка гонки – унікальний за своєю різноманітністю, якістю і місцями легендарних доріг, все разом вищезазначене створює вражаюче шоу, завдяки високій кваліфікації та тривалому досвіду роботи в автоспорті Renault і бренду ELF, торгової марках Total.

Це унікальна можливість побачити гонки і все, що відбувається за лаштунками на іподромі.

Календар WSR 2014

Дата   Гонка Место проведения
13 квітня ita Autodromo Nazionale Monza Монца
27 квітня spe Ciudad del Motor de Aragon Монтерленд Арагон
25 травня mon Monaco Монте-Карло
1 червня bel Spa-Francorchamps Спа-Франкоршам
29 червня rus Moscow Raceway Москва
13 липня ger Nurburgring Нюрбургрінг
14 вересня hon Hungaroring Хунгарорінг
28 вересня fra Le Castellet Пол Річард
19 жовтня spe Jerez Херес

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie