Elf на WSBK та WSS

Партнерство Elf та Kawasaki  

wsbk_2

З 2007 року Elf і Kawasaki підтвердили своє партнерство в автоспорті і схвалення в ряді країн мастильних матеріалів Elf для мотоциклів,  для першої заливки і сервісу із заміни оливи. У 2014 році Elf продовжує підтримку офіційних команд Kawasaki на WSBK і WSS. Торік ми спостерігали фантастичні досягнення гонщиків Kawasaki, що посідали перші місця, плюс хет-трік у «24-годинній Ле-Мане» для команди SRC, яка виграла 3-й раз цю міфічну гонку, і в тому ж році стала переможцем «24-годинної Bol d’Or».

Всі ці категорії включають мотоцикли, створені на основі стандартних велосипедів, що ще більше підкреслює якість продуктів Elf, яким може довіритись кожен гонщик. Перелік учасників (19 мотоциклів на WSBK, 35 мотоциклів на WSS) гарантує, що в гонках буде сильна конкуренція, а самі вони - вельми вражаючими.

Дізнайтеся про VENT VERT, наш мастильний матеріал, створений у співпраці з брендом KAWASAKI 

Партнерство Elf та Kawasaki

Elf на WSBK:

Ми приймаємо участь в WSBK (Чемпіонат світу з супербайку) з нашою гоночною командою Kawasaki (Provec). Чемпіонат Світу проводиться вже 23-й рік. Це змагання, що бере початок з США, створене для 4-тактних байків, відгалужених від комерційної серії.

  • Міфічна гонка
    Едді Лоусон, Вейн Рейні і Кевін Швантц – вони почали з цього класу в вісімдесятих, перш ніж стати світовими чемпіонами в 500 куб.см.Під тиском виробників, які, дуже швидко здогадалися, що вони могли просувати свої велосипеди, які призначені для продажу, Супербайк провела свій перший чемпіонат світу в 1988 році. Американець Фред Меркель був першим чемпіоном світу нового класу.За більш ніж  ніж 20 років, Супербайк коронував багатьох зірок гонок. Карла Фогарті, Скотта Рассела, Джона Коцінскі, Коліна Едвардса, Троя Бейліса, Бена Спіса. Закінчивши з 500 класом, він став одним з основних змагань в багатьох національних чемпіонатах.

Elf на WSS

Ми приймаємо участь в WSS (Чемпіонат світу Суперспорт) з нашою командою Kawasaki Mahi

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie