Наша присутність в мотоспорті

Наші останні досягнення в мотоспорті: WSBK Філіпінські острови – перша місце завоював Джонатан Рей для нашої команди Kawasaki Racing! Рей отримав перемогу над суперником Леоном Хезламом (Aprilia), на фінішній прямій у захоплюючій другій гонці відрізком у часі 0’010сек.. Завдяки цьому Рей являється одним із провідних пілотів у чемпіонаті.

Наші останні результати в автоспорті: Moto GP (Австралія): незважаючи на те, що, Штефан Брадль зазнав краху, він все ще лишається п'ятим найшвидшим гонщиком. В Moto 2, Тіто Рабат зберіг своє 12-е місце у сезоні. ELMS (фінальний раунд Ешторіл): Вітаємо нашу команду Signatech-Alpine і її водіїв Поль-Лу Шатіна, Нельсона Панчьятічі і Олівера Уебба з  другим титулом ELMS поспіль! WSR (Фінальний результат): Вітаємо чемпіонів Карлоса Сайнса-молодшого в серії FR 3.5, Ніка де Вріса в FR 2.0 і Оскара Ногуеса в Eurocup Clio! )

Участь і пристрасть ELF до гонок і автоспорту розпочалась з 1967 року, завдяки нашому партнерству з Moto GP та іншими гоночними командами, ELF завоювала світову репутацію.

Завдяки спеціально розробленим мастильним матеріалам, гоночні групи, що співпрацюють з ELF, застосовують останні технологічні інновації, розроблені в лабораторіях.

Для задоволення специфічних вимог конкуренції високого рівня, команди інженерів і техніків Total Additives and Special Fuels розроблюють мастильні матеріали для отримання конкурентоспроможного продукту з кращою продуктивністю. ELF є еталоном в світі автоспорту.

У партнерстві з науково-дослідним центром Солезе у Франції і виробничо-інженерною командою Total Lubrifiants, Total Additives and Special Fuels розробляє і продає повний асортимент мастильних матеріалів ELF HTX у всьому світі.

Мета полягає в тому, щоб підвищити ефективність двигунів: коли дослідження і розробки прокладають шлях до перемог!!

Автоспорт: рубіж на шляху до досконалості

У змаганнях має значення кожний окремий елемент, здатний привести до перемоги. Вони всі є предметами дуже глибокого дослідження: двигун, шини, шасі, але і мастильні матеріали є ключовими компонентами для нормального функціонування двигуна.

Уже багато років, TOTAL створює  партнерські відносини з великими французькими гоночними командами для створення спеціально розроблених мастильних матеріалів.

Ексклюзивні продукти створюються в рамках конфіденційності!

Старанно працюючі інженери постійно шукають різні інновації та технічні рішення. Таким чином, TOTAL завжди покращує досягнення своїх мастильних матеріалів і підтримує передові технології афілійованих автовиробників.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie