Як перевірити рівень рідини для механічної трансмісії?

How to check manual transmission fluid

Перевірити стан коробки передач без спеціального обладнання досить важко, призначені для цього системи також відсутні, такі як, наприклад, датчик оливи в двигуні - для визначення рівня оливи. Таким чином, ви повинні звернутися до механіка на станції технічного обслуговування для того, щоб він це перевірив. Він має обладнання для перевірки рівня оливи і її заправки при необхідності.

Якщо ви все ще хочете виконувати це самостійно, ось наша порада:

Перш ніж почати

 • Подивіться в інструкції з технічного обслуговування яка трансмісійна рідина потрібна вашій коробці передач і як часто її потрібно міняти.
 • В інструкції також написано де розташовується заливна кришка.
 • Візьміть шматок тканини або рулон паперового рушника.

Як перевірити рівень рідини для механічної трансмісії:

 • Припаркуйте свій автомобіль на горизонтальній стійкій поверхні. Виключіть зчеплення і включіть гальмо стоянки.
 • Переконайтеся, що двигун був вимкнений протягом не менше, ніж 2 хвилини, щоб олива «відпочивала» і в нижній частині відстійника.
 • Якщо ваш автомобіль працював більше 30 хвилин, дайте двигуну відпочити протягом декількох хвилин, щоб трансмісійна рідина змогла охолонути. Це важливо для вашої безпеки, а також для того, щоб об‘єктивно визначити результати.
 • Подивіться в інструкцію, щоб знайти заливну кришку коробки передач і з'ясувати, який тип ключа вам потрібен, щоб відкрутити її.
 • Відкрийте заливну кришку і перевірте рівень: він має бути прямо під кришкою.
 • Враховуючи те, що немає індикатора, ви можете використовувати металевий шток або викрутку для того, щоб дізнатися рівень оливи і з'ясувати, як високо воно знаходиться у відстійнику.
  Примітка: олива також може переливатися через край. Якщо це відбудеться, це значить - рівень належний. Швидко закрутіть кришку на місце.
 • Ви можете використовувати шприц, щоб взяти пробу оливи для аналізу. Тим не менш, ми рекомендуємо вам звернутися до професіоналу, щоб виконати це.
 • Пам'ятайте, закручуйте заливну кришку відповідно до інструкцій користувача.

Заливання рідини для механічної трансмісії

Для того,щоб долити оливу, ви повинні знайти і відкрутити заливну кришку.

Ми рекомендуємо вам використовувати шприц або спеціальний насос для того, щоб поступово залити свіжу оливу в відстійник коробки передач.
Перевіряйте рівень оливи, як описано вище, щоб впевнитись, що немає переповнення.


 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie