Синтетична олива краще?

Is synthetic oil better
 
Синтетична олива має багато переваг:

  • Вона краще тече в холодну погоду, й тому не втрачає властивостей, коли олива холодна. Крім того, вона має високу стійкість до зміни в'язкості (здатності оливи текти легко при будь-якій температурі) від тепла, тертя, хімічних забруднювачів.
  • Збільшені інтервали заміни: 5000 - 7000 миль пробігу між замінами оливи (в порівнянні з 3000 для звичайної оливи). Деякі користувачі зафіксували пробіг до 25 тисяч миль між замінами масла. Тим не менш, ми б не рекомендували не робити заміну так довго!

З іншого боку, синтетичні оливи можуть мати також кілька недоліків:

  • Вартість в два рази більше в порівнянні з звичайною оливою. Однак синтетична олива має довший період експлуатації, так що фактична вартість збільшується приблизно на 50 - 60 відсотків.
  • З огляду на те, що синтетична олива легко тече, не рекомендується застосовувати її в двигунах з високим пробігом і в нових двигунах протягом періоду введення в експлуатацію, тому що вона слизька і обмежує зношення нових парних частин в двигуні.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie