Як ми можемо запобігти забрудненню від резервуару для зберігання оливи?

 

Get Adobe Flash player

 

Будь-які резервуари для зберігання оливи, такі як баки, що містять топковий мазут, дизельне пальне і відпрацьовану оливу, повинні регулярно перевірятися і підтримуватися в належному стані, щоб уникнути ризику забруднення, через витік і розлив. Більші резервуари для зберігання оливи на комерційних територіях також повинні відповідати Правилам зберігання оливи.

Доцільно буде зберегти ваш резервуар з топковим мазутом в хорошому стані, і в ідеалі він повинен бути правильно обвалований (міститися в герметичній зоні або блоці), отже, в разі витоку, олива не потрапить в ґрунт.

Це може завдати великої шкоди вашій власності і навколишньому середовищу, і таке очищення може бути дуже дорогим.

Як власник ви можете нести відповідальність і вам може загрожувати навіть кримінальне переслідування, якщо олива забруднить ґрунтові води або прилеглу річку. Ви можете перевірити свій домашній або робочий страховий поліс, щоб переконатися, що до нього входять такі інциденти.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie