Як переробити оливу?

How to recycle oil

Процес відновлення відпрацьованої оливи в нову оливу (шлях видалення хімічних домішок, важких металів і бруду) є складним.

Ви знали?

  • В партнерстві з Véolia ми розробили завод під назвою Osilub, який використовує передові технології для відновлення відпрацьованих олив.
  • Ми також розробили нову послугу для збору відпрацьованої оливи в країнах Північної Європи (Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія та Ісландія).

Ця інноваційна система покликана зробити утилізацію легким і прибутковим процесом для клієнтів, і, в той же час, ринковим рішенням. TOTAL Nordic нещодавно став партнером провідної компанії з переробки Stena Recycling.

Разом, ці дві групи створили безпечну і ефективну службу збору відпрацьованих олив і масляних фільтрів.

Завдяки цій співпраці, клієнти TOTAL мають доступ до послуг переробки: спеціальний сервісний центр був створений для них з прямим номером і відданими своїй справі працівниками від Stena Recycling, а також можливістю забрати відпрацьовану оливу з їх території.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie