Як позбутися моторної оливи - ELF

Як позбутися моторної оливи?

How to dispose of motor oils  

Утилізація відпрацьованої оливи автомобіля є простою і безпечною для навколишнього середовища.

Після зливу оливи з картера автомобіля, влийте оливу в чисту, герметичну ємність з гвинтовим ковпачком. Багато побутових контейнерів підходять для цього, в тому числі оригінальні контейнери для моторної оливи.

Ніколи не використовуйте контейнери, в яких зберігалася їжа, напої або побутова хімія, така як відбілювач. Переконайтеся, що контейнер чітко позначений «Відпрацьована олива» і  зберігається в недоступному для дітей і домашніх тварин місці, і що він має безпечну герметичну кришку. Ви можете придбати контейнери, спеціально призначені для перевезення відпрацьованої моторної оливи в автомобільних магазинах поставки.

Віднесіть контейнер до найближчого центру збору відпрацьованої оливи. Якщо ваш населений пункт не має центра збору, зв'яжіться з місцевою станцією обслуговування або автомобільним сервісом, такими як центр мастильних матеріалів, ремонтна майстерня або автосалон. Ви також можете шукати найближчу «краплю оливи». Це символ нафтової промисловості, який вказує на те, що відпрацьована олива збирається для рециркуляції / повторного використання.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie