Як замінити масляний фільтр мотоцикла?

How to change motorcycle oil filter

Масляний фільтр служить бар'єром для домішок (металевих і т.д.), що опиняються в моторній оливі в результаті тертя механічних частин і зносу двигуна.

Є кілька типів масляного фільтра на ринку: картриджі або фільтри, які вмонтовані в корпус двигуна (весь блок: фільтри + картриджі).

Щоб замінити масляний фільтр на мотоциклі, потрібно дотримуватись порад щодо заміни моторної оливи. Поки олива зливається, послабте фільтр за допомогою відповідного гайкового ключа (гайковий ключ для масляного фільтра), а потім зачекайте доки вся олива не виллється. Потім зніміть фільтр і ущільнювач.

Почистіть і встановіть новий фільтр, упевнившись, що ущільнювач змащений новою оливу. Це гарантуватиме герметичність і в той же час запобігає  зносу ущільнювача та утворенню корозії..

Якщо ви використовуєте картриджі, вам потрібно всього лише відкрутити кришку та витягнути фільтр. Потім ви повинні замінити ущільнювач на новий, змастити його і очистити корпус перед установкою нового фільтра.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie