Поширені питання про заміну оливи

Oil change FAQs

Регулярна заміна моторної оливи і фільтра вашого автомобіля є однією з найбільш важливих речей, яку ви можете зробити, щоб автомобіль працював належним чином.

З часом, олива погіршується і фільтр буде забиватися від забруднень. На щастя, процес заміни оливи є легким і недорогим, тому чим раніше ви заміните оливу у автомобілі, якщо він потребує цього, тим краще.

Ви знайдете в цьому розділі деякі поради про заміну оливи. Зверніть увагу, що ми даємо вам рекомендації, але ви повинні обережно виконувати інструкції і розуміти, що ці операції знаходяться під вашою відповідальністю.

Переконайтеся, що у вас є необхідні обладнання та знання, якщо немає, то ми рекомендуємо вам звернутися на станцію технічного обслуговування для виконання цих операцій.

Щоб дізнатися більше, натисніть на посилання нижче:

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie