Типи моторних олив

Engine oil types

Є три типи моторних олив:

Мінеральні оливи

  • Вони отримуються з базових олив, добутих безпосередньо з сирої нафти, а потім збагачених хімічними присадками для того, щоб поліпшити їх загальну продуктивність.

  • Вони прекрасно підходять для повсякденних поїздок або подорожей за межами міського середовища на розумних швидкостях.

Напівсинтетичні оливи (або на синтетичній основі)

  • Вони являють собою суміш мінеральних олив і олив на синтетичній основі. Вони прекрасно підходять для звичайного використання в міських умовах або швидкісної їзди для усіх типів транспортних засобів.

  • Ці оливи мають високу стійкість до окислення і можуть бути рекомендовані для використання в екстремальних температурних умовах.

Синтетичні оливи

  • Вони отримуються шляхом численних процесів переробки або в лабораторіях з використанням високоякісних присадок. Синтезування олив таким чином має багато переваг: результатом є високоефективний мастильний матеріал, що продовжує термін служби вашого двигуна, покращує захист двигуна, збільшує інтервали між замінами оливи і знижує тертя, тим самим знижуючи споживання пального.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie