Що таке охолоджуюча рідина?

What is coolant
 
Функції охолоджуючих рідин:

Мета охолоджуючої рідини - це контроль температури рідин і різних деталей двигуна в будь-яких погодних умовах.

Це особлива рідина з присадками, тому що вона повинна залишатися рідкою при дуже низьких температурах (нижче 0°С), але не повинно випаровуватися при дуже високих температурах (вище 100°С). Вона також повинна мати антикорозійні властивості з метою захисту металевих поверхонь різних деталей двигуна. І ще одна з її менш відомих функцій - збереження тепла в салоні вашого автомобіля.

Коли робити заміну охолоджуючої рідини?

З часом, кількість рідини зменшується, і тому її потрібно регулярно перевіряти – кожні 3-6 місяців.

Рівень охолоджуючої рідини:

 

Якщо ви помітили швидке зменшення кількості цієї рідини, значить є витік в контурі, і ми рекомендуємо вам поїхати і перевірити це у механіка.

Для того щоб перевірити рівень цієї рідини, важливо, щоб ваш автомобіль був припаркований на рівній поверхні. Двигун повинен бути холодним, тобто, повинен бути вимкнений протягом декількох годин - так, щоб не спотворити показання та уникнути будь-якого ризику розбризкування або опіків, якщо вам потрібно відкрити заливну кришку.

Подивіться інструкцію користувача для того, щоб знайти резервуар заповнення охолоджувальної рідини. Він виготовлений із прозорого пластику і має 2 позначки «Максимум» та «Мінімум». Дуже важливо, щоб рівень рідини знаходився між цими двома позначками.

  • Якщо рівень нижче позначки «мінімум», долийте охолоджувальної рідини, рекомендованої у вашій інструкції. В іншому випадку, ви ризикуєте тим, що двигун не буде достатньо охолоджуватися, тобто, це може призвести до перегріву, негайного вимкнення двигуна і пошкодження різних частин.
  • Якщо рівень вище позначки «максимум», частина рідини повинна бути видалена за допомогою шприца або відповідного насоса. В іншому випадку система охолодження матиме надлишковий тиск, що може призвести до того, що гаряча рідина буде виплескуватись під час роботи двигуна.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie