Як замінити антифриз?

How to change antifreeze

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль «прожив» довше, дізнайтеся, як замінити антифриз. Власники автомобілів повинні робити заміну охолоджуючої рідини принаймні один раз на рік. Це не складний процес.

Що Вам потрібно, щоб замінити антифриз:

  • Інструкція з технічного обслуговування та ремонту
  • дренажний піддон об’ємом 2-3 галони
  • 50-50 антифризу та охолоджуючої рідини
  • Плоскогубці 

Послідовність дій для заміни антифризу:

Крок 1: Заходи безпеки

Переконайтеся, що ви виконуєте всі необхідні заходи безпеки, щоб уникнути нещасних випадків. Уникайте проливання охолоджуючої рідини і тримайте домашніх тварин і дітей подалі від робочої зони. Переконайтеся, що двигун не працює і почекайте, поки він охолоне.

Крок 2: Злийте охолоджуючу рідину

Помістіть піддон під зливний кран радіатора. Відкрутіть зливний кран радіатора вручну або за допомогою плоскогубців. Стежте за тим, як антифриз витікає із розширювального баку і систему охолодження, і надходить до дренажного піддону.

Крок 3: Зніміть заглушки двигуна

Вийміть герметичну кришку радіатора для того, щоб залишки охолоджуючої рідини вийшли з радіатору. За допомогою гайкового ключа видаліть зливні пробки блоку двигуна. Нехай антифриз витікає з блоку двигуна в дренажний піддон. Переконайтеся, що вся охолоджуюча рідина злита з радіатора і розширювального бака для охолоджуючої рідини.

Крок 4: Заливка системи охолодження

Встановіть зливні пробки блоку двигуна і зливний кран. Дізнайтеся в інструкції з технічного обслуговування та ремонту скільки антифризу потрібно вашому автомобілю. Наприклад, якщо в інструкції написано чотири кварти антифризу, додайте дві кварти охолоджуючої рідини і дві кварти води. Налийте 50-50 антифризу і води повільно в заливну горловину радіатора за допомогою лійки.

Крок 5: Запустіть двигун

Ввімкніть двигун і дайте попрацювати на холостому ходу протягом декількох хвилин. Дайте двигуну нагрітися без кришки радіатора. Увімкніть нагрівач автомобіля на високу температуру. Подивіться в радіатор, щоб побачити, чи циркулює охолоджуюча рідина. Це означає, що термостат відкритий. Вставте кришку радіатора і переконайтеся, що розширювальний бак для охолоджуючої рідини повний. Перевірте рівень охолоджуючої рідини, і на цьому все.

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie