Типи антифризу

Antifreeze types
 
Є 3 основних типи антифризів:

Зелені антифризи:

Це традиційний тип антифризів, який частіше за все використовується в Північній Америці. Їх силікатно-фосфатний склад забезпечує захист алюмінієвих і металевих поверхонь. Заміну таких антифризів потрібно робити кожні 30 000 миль або раз на два-три роки.

Антифризи ОАТ (Organic Acid Technology):

Вони містять інгредієнти, такі як 2-ЕНА, себацінат та інші різні органічні кислоти. На відміну від зелених антифризів, вони, як правило, не містять силікатів і фосфатів. Зазвичай, антифризи на основі органічних кислот мають відмінний від зелених антифризів колір. Заміну таких антифризів потрібно робити раз на п'ять років або через 150 000 миль.

Антифризи НОАТ ** (Hybrid ОАТ) **:

Вони включають в себе органічні кислоти, але не 2-ЕНА, і зазвичай містять силікати, щоб забезпечити захист для алюмінієвих поверхонь. Антифризи HOAТ використовуються багатьма європейськими виробниками автомобілів. Їх також застосовують американські компанії, такі як Chrysler і Ford. Заміну охолоджуючої рідини НОАТ потрібно робити кожні п'ять років або 150 000 миль.

В останні роки виробники антифризу створювали універсальні охолоджуючі рідини, які можна використовувати у всіх типах транспортних засобів. Ці охолоджуючі рідини зі збільшеним терміном служби відрізняються тільки кольором. Деякі можуть бути помаранчевими, а інші можуть бути мати синій чи фіолетовий колір.

 

X

Продовжуючи роботу з цим сайтом, Ви даєте згоду на використання файлів cookies, для складання статистики відвідувань. Тим не менше, Ви завжди можете це відключити, вибравши відповідні налаштування у Вашому браузері. Натисніть сюди , щоб дізнатися про деталі.Змінити налаштування файлів cookie